Systemy Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Balkony i tarasy z posadzkami ceramicznymi

  Obróbki blacharskie balkonów, profile balkonowe i okapniki balkonowe

  By ułatwić Ci renowację tarasu czy balkonu, przygotowaliśmy autorskie systemy NOVAG. W ich skład wchodzą m.in. profile balkonowe, płytki ceramiczne oraz zaprawy. Zadbaliśmy o każdy element: od podkładu aż po obróbki blacharskie balkonów ceramicznych. W naszej ofercie do wyboru masz kilka systemów. Część z nich wiąże się z decyzją, że jako ochronę przed zbieraniem się wody, będziesz mieć wyłącznie okapniki balkonowe. Inne z kolei umożliwią Ci zamontowanie rynny, jeśli zauważysz taką potrzebę.

  Dzięki zaopatrzeniu w odpowiednie elementy remont balkonu przebiegnie sprawniej. Będziesz wiedział, że dane obróbki blacharskie balkonów pasują do ceramicznej posadzki i pozostałych elementów systemu NOVAG.

  Oczywiście, w naszym sklepie można kupić okapniki balkonowe i pozostałe produkty także osobno. Zależy nam bowiem na spełnieniu oczekiwań bardziej i mniej doświadczonych klientów. Jeśli chcesz, abyśmy doradzili Ci, które profile balkonowe wybrać, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami, wśród których znajdują się również okapniki balkonowe przeznaczone do posadzek betonowych, pvc i innych. • Tarasy z posadzkami podniesionymi, wentylowanymi z płyt betonowych i ceramicznych

  Podstawki pod płyty tarasowe

  Piękny taras wentylowany jest chlubą każdego domu. By jednak wykończyć go w sposób prawidłowy należy zaopatrzyć się w specjalnie zaprojektowane do tego celu podkładki tarasowe, na których spoczywać będą płyty tarasowe. Nowoczesne systemy montażu nie są nam obce, dlatego zapewniamy naszym klientom płyty tarasowe na podkładkach najlepszej jakości. Posiadamy sprawdzony asortyment, nie tylko jeśli chodzi o płyty tarasowe na podkładkach i podkładki tarasowe ale również profile okapowe oraz chemię budowlaną.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Specjalne systemy NOVAG pozwalają stworzyć taras wentylowany na stropie. Do wyboru są elementy przeznaczone do budowy przestrzeni z rynną, jak i bez niej. W naszej ofercie znajdują się podstawki pod płyty tarasowe każdego typu, profile okapowe i chemia budowlana. Chętnie doradzimy Ci, które podkładki tarasowe czy uszczelnienia wybrać, w zależności od Twoich potrzeb. Naszym celem jest pomóc Ci stworzyć taras wentylowany, którego cena nie przekroczy Twojego budżetu. Zapraszamy do zakupów!

   

 • Tarasy i balkony z posadzkami żywicznymi

 • Schody z okładzinami ceramicznymi

 • Schody z okładzinami żywicznymi

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów