Tarasy z posadzkami podniesionymi wentylowanymi z płyt betonowych i gresowych

Podstawki pod płyty tarasowe

Piękny taras wentylowany jest chlubą każdego domu. By jednak wykończyć go w sposób prawidłowy, należy zaopatrzyć się w specjalnie zaprojektowane do tego celu podkładki tarasowe, na których spoczywać będą płyty tarasowe. Nowoczesne systemy montażu nie są nam obce, dlatego zapewniamy naszym klientom płyty tarasowe na podkładkach najlepszej jakości, dzięki którym taras podniesiony będzie nie tylko ładnie się prezentował, lecz także pełnił swoją funkcję przez lata. Posiadamy sprawdzony asortyment, nie tylko jeśli chodzi o płyty tarasowe na podkładkach i podkładki tarasowe, ale również profile okapowe oraz chemię budowlaną.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Specjalne systemy NOVAG pozwalają stworzyć taras wentylowany na stropie. Do wyboru są elementy przeznaczone do budowy przestrzeni z rynną, jak i bez niej. W naszej ofercie znajdują się podstawki pod płyty tarasowe każdego typu, profile okapowe i chemia budowlana. Chętnie doradzimy Ci, które podkładki tarasowe czy uszczelnienia wybrać, w zależności od Twoich potrzeb. Naszym celem jest pomóc Ci stworzyć taras wentylowany, którego cena nie przekroczy Twojego budżetu. Zapraszamy do zakupów!

 

Tarasy z posadzkami podniesionymi wentylowanymi z płyt betonowych i gresowych W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • system novag 60

  System oparty na posadzce układanej z płytek kamiennych lub betonowych układanych na podkładkach tarasowych.

  Hydroizolacja wykonana  z  membran PVC , membran EPDM lub mineralnych zapraw uszczelniających podpornych na UV. Do tego systemu NOVAG oferuje membranę EPDM z klejem do łączenia z profilem okapowym, membranę PVC z klejem do łączenia z profilem okapowym, blachę powlekaną PVC , systemowe narożniki z PVC profil okapowy K60 wraz z akcesoriami.

  Budowa profilu umożliwia skuteczne odwodnienie posadzki oraz izolacji tarasu oraz stanowi oparcie dla płyt tarasowych. Konstrukcja profilu umożliwia systemowe mocowanie rynny za pośrednictwem haków MG75. 

  Profil można wykorzystać również przy układaniu płyt na warstwie kruszywa, za pośrednictwem maty T60.

 • system novag W30

  System oparty na posadzce układanej z płyt gresowych grubowarstwowych na podkładkach tarasowych. Zalecane wykonanie izolacji tarasu z membran PVC, EPDM. Do tego systemu NOVAG oferuje membranę EPDM z klejem do łączenia z profilem okapowym, membranę PVC z klejem do łączenia z profilem okapowym, profil okapowy W30 z akcesoriami oraz podkładki tarasowe SMART, SMART PLUS, blachę powlekaną PVC, listwę ścienną z blachy powlekanej PVC. Budowa profilu umożliwia skuteczne odwodnienie warstwy izolacji bez możliwości podciekania wody. Profil W30 wykonany jest z aluminium.

 • system novag W35

  System oparty na posadzce układanej z płytek kamiennych, betonowych lub ceramicznych grubowarstwowych na podkładkach tarasowych, z możliwością wykonania izolacji z pap termozgrzewalnych, pap samoprzylepnych, membran EPDM,  Do tego systemu NOVAG oferuje membranę EPDM z klejem do łączenia z profilem okapowym, membranę PVC z kołnierzem PVC do łączenia z profilem okapowym, profil okapowy W35 z akcesoriami oraz podkładki tarasowe SMART, SMART PLUS. Budowa profilu umożliwia skuteczne odwodnienie warstwy izolacji z unikalnym systemem wspomagającym odwodnienie podstawowe. Wykonany z aluminium pokrytego najwyższej jakości poliestrową farbą proszkową zapewnia całkowitą odporność na korozję. Konstrukcja profilu umożliwia systemowe mocowanie rynny aluminiowej R50.