IZOLACJE Z MEMBRAN PVC W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • MEMBRANY PVC

  Membrany PCV przeznaczone na dachy płaskie obiektów przemysłowych, magazynowych, wielkopowierzchniowych, mieszkalnych oraz na tarasy, balkony czy dachy zielone. Membrana PCV charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, odpornością na UV. Membrana tarasowa stosowana jest jako izolacja jednowarstwowa. Szczelność uzyskuje się poprzez zgrzewanie membran gorącym powietrzem.

 • BLACHY POWLEKANE PVC

  Blachy powlekane pvc stosowane w systemach dachów z membran PVC, stosowane przy wykonywaniu obróbek blacharskich, trudnych detalach wykończeniowych.

  Blachy powlekane PVC doskonale zgrzewają się z membranami Fatrafol, PROTAN, Bauder, Sika, Icopal.

  W ofercie dostępne również gotowe obróbki z blachy do zgrzewania z PVC, takie jak: wiatrownice, listwy attykowe, listwy okapowe, listwy ścienne.

 • ŁĄCZNIKI

  Łączniki do termoizolacji i hydroizolacji dachów płaskich. Podkładki poszerzane do mocowania membran do podłoża.

 • WPUSTY I AKCESORIA

  kategoria ta obejmuje: wpusty dachowe, wpusty balkonowe, wpusty tarasowe, rzygacze, kominki wentylacyjne i odpowietrzające, kołnierze uszczelniające, przelewy bezpieczeństwa (przelewy attykowe), kosze do dachów zielonych, odpowietrzenia kanalizacji i inne produkty stosowane do izolacji dachów płaskich z membran PVC.