Produkty Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Materiały izolacyjne

 • Profile okapowe na balkony i tarasy

  Profile tarasowe i okapowe na balkon

  Profil okapowy do tarasu umożliwia jego wykończenie, a ponadto chroni taras przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. Profile okapowe świetnie sprawdzają się także na balkonach. Również i tam należy zadbać o precyzyjne dopełnienie posadzki.

  Kluczową rolę, jeśli chodzi o trwałość, odgrywa wykonanie produktu. Nie można jednak zapominać o tym, że aby profile tarasowe skutecznie chroniły tę przestrzeń, muszą być odpowiednio położone. Najlepiej więc pozwolić, aby profil do tarasu zamontowała osoba doświadczona.

  Profil do tarasu stosuje się nie tylko wtedy, gdy chcesz mieć solidny taras balastowy. Również balkony i tarasy z posadzką ceramiczną czy pvc powinny mieć dopasowane profile okapowe. By ułatwić wybór naszym klientom, podzieliliśmy profile tarasowe na kategorie. Nie będziesz mieć wątpliwości, które profile okapowe nadadzą się na balkon z posadzką ceramiczną. Znajdziesz też profil do tarasu z płyt kamiennych grubowarstwowych. Jeśli mimo to będziesz mieć wątpliwości, pomożemy Ci w wyborze.

  Oferujemy wszystkie produkty, dzięki którym wykonasz uszczelnienie tarasu i inne czynności remontowo-renowacyjne. Zapewniamy profile okapowe na balkon, wykonane z solidnych komponentów. Każdy profil okapowy do tarasu będzie więc skutecznie chronić przed opadami. Uatrakcyjni również przydomową przestrzeń.

  Ponieważ chcemy, aby Twój profil okapowy pasował do tarasu, służymy pomocą w wyborze. Gwarantujemy, że nasze profile okapowe na balkon będą służyć przez wiele lat. • Profile schodowe

  Profile schodowe

  Profile schodowe umożliwiają dokładne wykończenie stopni. By spełniały swoją rolę muszą być dobrane do rodzaju stosowanej okładziny. W naszej ofercie znajdą Państwo profile schodowe przeznaczone do okładzin ceramicznych i żywicznych. Wszystkie z dostępnych modeli cechują się funkcjonalnością i estetycznym wykonaniem. Montaż tych elementów przebiega sprawnie, a wykończenia stworzone dzięki profilom są precyzyjne.

  Nasze profile schodowe przeznaczone są do dopracowania różnych fragmentów stopni. Proponujemy produkty do wykańczania cokołów, krawędzi pomiędzy stopnicą i podstopnicą czy stopnicą i policzkiem schodów. Umieszczone w profilach otwory umożliwiają odprowadzanie wilgoci. • Maty drenażowe

 • Materiały uzupełniające

 • Podkładki tarasowe

  Podkładki tarasowe

  Podstawki tarasowe służą do układania posadzki podniesionej. Stabilizują i podtrzymują płyty grubowarstwowe. Zaletą tego typu tarasu jest drenażowe odprowadzanie wody. Podstawki tarasowe nazywane także podkładkami sprawiają, że pod posadzką pozostaje wolna przestrzeń, umożliwiająca spływanie wody opadowej. Taki taras może być wykonany z płyt kamiennych, ceramicznym czy betonowych.

  Zachęcamy do stosowania naszych produktów, wśród których poza podkładkami dostępne są również inne akcesoria do budowy tarasów, schodów czy do wykonania izolacji.

   

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji